מי אנחנו

רדיקל היא מעבדה לרעיונות חדשים, קיצוניים, פורצי דרך, שנויים במחלוקת. בעולם שבו הפתרונות הישנים הופכים ממיושנים ללא רלוונטיים, למוחות החריפים ביותר יש תפקיד - לחשוב על הכל מחדש. לא לעמוד שמוטי לסת מול התהפוכות ההיסטוריות, אלא להוביל אותן. 

נטע-אחיטוב.jpg

עיתונאית. כתבת ועורכת בעיתון "הארץ". זוכת פרס פראט לעיתונות סביבתית. בעלת תואר שני בפילוסופיה סביבתית ותואר ראשון בביולוגיה ומדעי הרוח מאוניברסיטת תל אביב.

נטע אחיטוב

להב-הלוי.jpg

מעצב, מרצה ופעיל פוליטי. בעלים שותף של סטודיו ״הצווארון הכחול״ לאסטרטגיה, מיתוג ועיצוב. זוכה פרס שרת התרבות והספורט לעיצוב 2015 והביאנלה לעיצוב GoldenBee במוסקבה, 2016.

להב הלוי

איתמר-ויצמן.jpg

יזם חברתי. ממייסדי תנועת V15. עורך ראשי של רדיקל. מוביל קמפיינים לעולם צודק וטוב. חושב במקלחת על רעיונות חדשים ומאמין שרק יחד נוכל לנוע קדימה.

איתמר ויצמן

עורך ראשי

עמית-נויפלד.jpg

עורך אתר תנועת ההאטה  ומחבר הספר "היסטוריה של מהירות" . בעל  תואר ראשון בפילוסופיה וקולנוע, ותואר שני בפילוסופיה, מאוניברסיטת תל אביב.  אוהב ללכת לאט ולבהות, משתדל לא להידרס.

עמית נויפלד

ד״ר-עפרי-אילני.jpg

היסטוריון, עמית פוסט-דוקטורט באקדמיית פולונסקי במכון ון ליר בירושלים. עוסק בהיסטוריה של הרעיונות, היסטוריה של המיניות ומחשבת האנתרופוקן. כותב את הטור "תחת השמש״ במוסף הארץ.

ד״ר עפרי אילני

יאיר-אסולין.jpg

סופר והוגה דעות. בעל הטור "קטע לסיום" בעיתון 'הארץ'. משמש עמית גולדמן בכיר בבית הספר למדע המדינה באוניברסיטת תל אביב. שימש כמרצה אורח באוניברסיטת ייל. בין היתר, חתן פרס ראש הממשלה לסופרים עבריים לשנת 2016 ופרס ספיר לספר ביכורים לשנת 2011. 

יאיר אסולין

כתבת הרווחה והפנים של "הארץ" ובמאית תיאטרון. שימשה כראש מחלקת החדשות של "במחנה" וזכתה פעמיים בפרס הכתבת המצטיינת. כתבה וביימה את הסאטירה הדוקומנטרית "קישתא!" בצוותא.

לי ירון

לי_ירון_חדש.jpg
ליהיא-סקולר.jpg

מובילה בתחום השקעות אימפקט מעל לעשור, עבדה עם אחת מקרנות האימפקט החלוצות בעולם ופועלת לפיתוח התחום בישראל. ליהיא עובדת עם תאגידים, קרנות השקעה, מאות יזמים, אקסלרטורים, מוסדות אקדמיים, ארגונים פילנתרופיים וציבוריים - ומלווה אותם בפיתוח פתרונות חדשניים להתמודד עם משבר האקלים.

ליהיא סקולר